Jak rozmawiać z dziewczyną na randce?

Cześć już jakiś czas temu dostawaliśmy wiadomości jak rozmawiać z dziewczyną na randce. Co prawda odpisujemy dosyć późno, ale chyba lepiej późno niż wcale. Za wszystkie grzechy przepraszamy i obiecujemy poprawę 😛
1.Uniwersalne, zapasowe tematy Czasami jest tak, że po prostu skończą się wam na chwilę tematy do rozmowy. Dobrze jest wtedy być przygotowanym i mieć w zanadrzu kilka uniwersalnych tematów do rozmowy: – Twoje lub jej hobby, – śmieszne filmy, które oglądaliście ostatnio, – książki, muzyka, którą lubicie, – coś co lubicie i czego nie lubicie np. nie lubię jak xx albo yyy a co ty są sądzisz o tym… – podróże wakacje, – jedzenie np. najlepsza potrawa jaką jadłeś/jadłaś ostatnio. Są to po prostu tematy, na które ciekawie się rozmawia i z których mogą wyniknąć dalsze rozwinięcia rozmowy i ciekawe tematy. Dodatkowo dowiadujesz się więcej o dziewczynie potem możesz do tego nawiązać. Najważniejsze jest aby było to interesujące i żebyś zaangażował dziewczynę w to emocjonalnie (rozbawił ją).
2. Rozmawiaj z pasją i entuzjazmem oraz czuj się swobodnie opowiadając o czymś Wiele osób ma problemy z wypowiadaniem swoich myśli, bo po prostu zbyt rzadko to robi. Jeśli chcesz ciekawie rozmawiać z ludźmi, to musisz potrafić wyrażać swoje myśli, a nie dukać i ciągle stękać yyyyy po każdym słowie. Poza tym kobiety bardzo cenią sobie jeśli mężczyzna mówi o czymś z pasją. Praktycznie bez różnicy o czym mówi dopóki mówi o tym z pasją widać jego entuzjazm oraz mówi ciekawie. Uważaj jednak aby się nie zaangażować za bardzo, bo co za dużo to nie zdrowo i możesz zacząć niekończący, nudny monolog.
3. Pokaż że jesteś inteligentny Kobiety uwielbiają inteligentnych facetów. Nie bój się opowiedzieć dziewczynie o swojej pasji jaką jest fizyka jądrowa lub antymateria, jeśli potrafisz powiedzieć kilka ciekawostek o tym. Nie ma też nic złego w tym, że interesujesz się polityką, jeśli też potrafisz powiedzieć coś ciekawego na ten temat i podyskutować z kobietą. Uważaj jednak aby nie przesadzać i nie uprawiać politycznej agitki czy spierać się na temat poglądów politycznych. Pamiętaj tutaj głównie chodzi o zabawę, a nie jakieś przekonywanie i pouczanie. Kobiety uwielbiają inteligentnych mężczyzn, ale nie lubią aroganckich, przechwalających się swoją wiedzą i nudziarzy. Dodatkowo zyskasz sobie duże plusy u dziewczyny, jeśli wytłumaczysz jej coś „naukowego” i jeśli dzięki Tobie nauczy się czegoś nowego.
4. Poszukaj i pokaż jej podobieństwa między wami Nie chodzi oto, że masz udawać i naśladować ją w stylu: lubisz xx ja też, lubisz yyy ja też. Dziewczyny nie lubią swoich kopii, które lubią wszystko to samo co one, ale lubią jeśli macie jakieś wspólny punkt; macie coś wspólnego. Dodatkowo jeśli okaże się, że razem coś lubicie nie zapomnij przybić jej piątki albo żółwia, żeby pokazać jej, że jesteście teraz bliżej. Przykładowo może to być w sytuacji gdzie rozmawiając o muzyce narzekacie na to jak zmieniło się brzmienie jakiegoś zespołu. Ona mówi, Ci o tym, a Ty mówisz: ,,Wiesz co tak samo myślałem. A już się bałem, że jestem jakimś głupkiem, który nic nie kuma we współczesnej muzyce”.
5. Zrozum ją Jest to jeden z kluczy do tego, aby nawiązać porozumienie z kobietą i żeby ona poczuła się przy Tobie dobrze. Wielu facetów rozmawia z kobietą i tak naprawdę odpowiadają tylko o sobie i wydają się wręcz rozmawiać z samymi sobą, a nie rzeczywiście uczestniczyć w dialogu. Przyglądaj się dziewczynie, obserwuj jak reaguje, wyciągaj wnioski i eksperymentuj 😀

Pozdrawiamy ekipa lecimyzzyczeniami.pl

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz

Ja również potwierdzam. Moje wszystkie randki odkąd słucham się Waszych porad wyglądają inaczej. Wydaje mi się, że dużo lepiej z czego jestem bardzo zadowolony.

Kuba

Czytam Was od początku i w końcu udało mi się wejść w związek 🙂 Możecie dopisać kolejną osobę do statystyk na głównej 😉

Damian

Meeega pomocny artykuł. Jeśli można to prosiłbym o więcej materiałów tego typu.