Jak rozmawiać z dziewczyną na randce?

Cześć już jakiś czas temu dostawaliśmy wiadomości jak rozmawiać z dziewczyną na randce. Co prawda odpisujemy dosyć późno, ale chyba lepiej późno niż wcale. Za wszystkie grzechy przepraszamy i obiecujemy poprawę 😛
1.Uniwersalne, zapasowe tematy Czasami jest tak, że po prostu skończą się wam na chwilę tematy do rozmowy. Dobrze jest wtedy być przygotowanym i mieć w zanadrzu kilka uniwersalnych tematów do rozmowy: – Twoje lub jej hobby, – śmieszne filmy, które oglądaliście ostatnio, – książki, muzyka, którą lubicie, – coś co lubicie i czego nie lubicie np. nie lubię jak xx albo yyy a co ty są sądzisz o tym… – podróże wakacje, – jedzenie np. najlepsza potrawa jaką jadłeś/jadłaś ostatnio. Są to po prostu tematy, na które ciekawie się rozmawia i z których mogą wyniknąć dalsze rozwinięcia rozmowy i ciekawe tematy. Dodatkowo dowiadujesz się więcej o dziewczynie potem możesz do tego nawiązać. Najważniejsze jest aby było to interesujące i żebyś zaangażował dziewczynę w to emocjonalnie (rozbawił ją).
2. Rozmawiaj z pasją i entuzjazmem oraz czuj się swobodnie opowiadając o czymś Wiele osób ma problemy z wypowiadaniem swoich myśli, bo po prostu zbyt rzadko to robi. Jeśli chcesz ciekawie rozmawiać z ludźmi, to musisz potrafić wyrażać swoje myśli, a nie dukać i ciągle stękać yyyyy po każdym słowie. Poza tym kobiety bardzo cenią sobie jeśli mężczyzna mówi o czymś z pasją. Praktycznie bez różnicy o czym mówi dopóki mówi o tym z pasją widać jego entuzjazm oraz mówi ciekawie. Uważaj jednak aby się nie zaangażować za bardzo, bo co za dużo to nie zdrowo i możesz zacząć niekończący, nudny monolog.
3. Pokaż że jesteś inteligentny Kobiety uwielbiają inteligentnych facetów. Nie bój się opowiedzieć dziewczynie o swojej pasji jaką jest fizyka jądrowa lub antymateria, jeśli potrafisz powiedzieć kilka ciekawostek o tym. Nie ma też nic złego w tym, że interesujesz się polityką, jeśli też potrafisz powiedzieć coś ciekawego na ten temat i podyskutować z kobietą. Uważaj jednak aby nie przesadzać i nie uprawiać politycznej agitki czy spierać się na temat poglądów politycznych. Pamiętaj tutaj głównie chodzi o zabawę, a nie jakieś przekonywanie i pouczanie. Kobiety uwielbiają inteligentnych mężczyzn, ale nie lubią aroganckich, przechwalających się swoją wiedzą i nudziarzy. Dodatkowo zyskasz sobie duże plusy u dziewczyny, jeśli wytłumaczysz jej coś „naukowego” i jeśli dzięki Tobie nauczy się czegoś nowego.
4. Poszukaj i pokaż jej podobieństwa między wami Nie chodzi oto, że masz udawać i naśladować ją w stylu: lubisz xx ja też, lubisz yyy ja też. Dziewczyny nie lubią swoich kopii, które lubią wszystko to samo co one, ale lubią jeśli macie jakieś wspólny punkt; macie coś wspólnego. Dodatkowo jeśli okaże się, że razem coś lubicie nie zapomnij przybić jej piątki albo żółwia, żeby pokazać jej, że jesteście teraz bliżej. Przykładowo może to być w sytuacji gdzie rozmawiając o muzyce narzekacie na to jak zmieniło się brzmienie jakiegoś zespołu. Ona mówi, Ci o tym, a Ty mówisz: ,,Wiesz co tak samo myślałem. A już się bałem, że jestem jakimś głupkiem, który nic nie kuma we współczesnej muzyce”.
5. Zrozum ją Jest to jeden z kluczy do tego, aby nawiązać porozumienie z kobietą i żeby ona poczuła się przy Tobie dobrze. Wielu facetów rozmawia z kobietą i tak naprawdę odpowiadają tylko o sobie i wydają się wręcz rozmawiać z samymi sobą, a nie rzeczywiście uczestniczyć w dialogu. Przyglądaj się dziewczynie, obserwuj jak reaguje, wyciągaj wnioski i eksperymentuj 😀

Pozdrawiamy ekipa lecimyzzyczeniami.pl

4
Dodaj komentarz

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek

Zabieram się do czytania, na to właśnie cały czas czekałem.

Mariusz

Ja również potwierdzam. Moje wszystkie randki odkąd słucham się Waszych porad wyglądają inaczej. Wydaje mi się, że dużo lepiej z czego jestem bardzo zadowolony.

Kuba

Czytam Was od początku i w końcu udało mi się wejść w związek 🙂 Możecie dopisać kolejną osobę do statystyk na głównej 😉

Damian

Meeega pomocny artykuł. Jeśli można to prosiłbym o więcej materiałów tego typu.