Tutaj dowiesz się jak skutecznie poderwać dziewczynę

Jak zachowywać się na randce, żeby poderwać dziewczynę? Jakie cechy warto pokazać, a czego lepiej unikać? 8 punktów, o których warto pamiętać podczas randkowania.

Jeśli czytałeś nasze wcześniejsze wpisy nie powinieneś mieć żadnego problemu, żeby umówić się z dziewczyną na randkę. Dzisiaj zajmiemy się tematem jak się na randce zachowywać, żeby oczarować diewczynę. Nie dajemy Ci oczywiście 100% pewności, musisz pamiętać, że każda dziewczyna jest inna. Nie jesteśmy PUA, nie uczymy schematów czy reguł do ,,uwodzenia” a bardziej dajemy wskazówki i porady do zdrowego, naturalnego podrywania. Bez utrudnień, bez udziwnień po prostu tak jak robi to zdecydowana większość normalnych(choć to akurat pojęcie względne) mężczyzn 😉

1) Pewność siebie

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak poderwać dziewczynę to musisz wiedzieć jedno. Pewność siebie to jest niewątpliwie podstawa jakiegokolwiek działania, dziewczyna podczas randki co chyba jest oczywiste chciałaby Cię poznać od tej najlepszej strony. Wizerunek nieśmiałego chłopca to nie jest dobry wizerunek 😉 Nie będziemy się tutaj rozwodzić na temat tego jaką pozycję masz przyjmować, jak ułożyć stopy i inne tego typu rzeczy, których uczy ,,konkurencja” chodzi tu przede wszystkim o to co masz w głowie. Jeżeli masz problemy z pewnością siebie, polecamy lekturę naszych artykułów jak przebić się przez barierę nieśmiałości i lektura warta uwagi. W tym pierwszym dokładniej omawiamy temat z naszej perspektywy, a w tym drugim pokazujemy książkę, z której można czerpać troszeczkę więcej wiedzy i nauki na ten temat przy czym jest to konkretna książka, o samorozwoju, a nie rozważania domorosłych psychologów jak na niektórych stronach 😉 Zamieściliśmy ten punkt na samym początku, ponieważ jest fundamentalny. Dopiero w momencie, w którym poradzisz sobie z nieśmiałością(jeżeli masz ten problem), polecamy zająć się kolejnymi punktami dotyczącymi już trochę bardziej konkretnych zachowań. 

2) Zdecydowanie

Ten punkt jest mocno powiązany z pewnością siebie, aczkolwiek nie jest z nią nierozłączny. Dziewczyny lubią(a przynajmniej większa część 😉 ) kiedy to facet podejmuje decyzje. Zamiast zapytać się dziewczyny ,,gdzie idziemy” zaproponuj jakieś miejsce. Oczywiście nie chodzi tutaj o podejście typu: ,,idziemy tam gdzie ja chcę i koniec” zaproponuj coś, ale nie trzymaj się tego kurczowo, jeżeli dziewczyna ma inne zdanie. Zadając pytanie w stylu ,,Cześć, wybrałem ,,to” miejsce, pasuje?” trzymasz się tej zasady. Podejmuj decyzje, ale nie za wszelką cenę i zawsze słuchaj swojej przyszłej drugiej połówki(do czego jeszcze dojdziemy już za momencik bo w następnym punkcie).

3) Słuchaj uważnie

Każdy lubi jak się go słucha, to takich ludzi najbardziej lubimy, nawet jeżeli sami nie mówią aż tak dużo. W momencie, w którym dziewczyna się wypowiada patrz jej w oczy, słuchaj, potakuj czasem, dobrze będzie też jak zadasz od czasu do czasu jakieś pytanie dotyczące tego co ona mówi. Każdy człowiek lubi jak się go słucha z uwagą. To jest absolutna podstawa, jeżeli będziesz z uwagą słuchać wszystkiego co chce Ci ona opowiedzieć wyjdziesz na tym dużo, dużo lepiej niż jeżeli będziesz co chwila mówił coś o sobie i jej przerywał. Wtrącanie swoich trzech groszy za każdym razem jak tylko coś Ci przyjdzie do głowy to zdecydowanie nie jest dobry pomysł, żeby poderwać dziewczynę.

4) Patrz jej się w oczy

To akurat dotyczy zarówno punktu pierwszego, jak i trzeciego. Raz, że jeżeli nie patrzysz się w oczy swojemu rozmówcy to raczej jesteś mało pewny siebie, a dwa, że nie słuchasz. Ten punkt jest krótki, ale bardzo ważny!

5) Uśmiech

Jak zwiększyć swoje szanse i skutecznie poderwać dziewczynę? Osoby uśmiechnięte dużo bardziej przekonują do siebie innych. Zastanów się czy sam chciałbyś mieć smutną dziewczynę? Taką w 100% zawsze poważną? Większość dziewczyn woli uśmiechniętych facetów. Mały szczególik, a dosyć sprawnie może poprawić Twoje pierwsze wrażenie 😀

6) Bądź naturalny

Tutaj chodzi o to, żebyś nie próbował na siłę udawać kogoś kim nie jesteś, korzystać z gotowych tekstów czy technik ,,guru” PUA. Bądź przede wszystkim sobą, nie bez powodu wrzucamy na instagrama tyle zdjęć dot. nieudanych podrywów. Większość tamtych tekstów łączy jedno. Już gdyby ich autorzy napisali zwykłe ,,cześć chciałem pogadać co słychać” wyszliby na tym dużo lepiej niż uskuteczniając pomysły i techniki zasłyszane od ,,guru”.

7) Nie opowiadaj bajek

Ta zasada to równocześnie najczęstszy błąd na randkach. Dosyć często rozmawialiśmy z naszymi koleżankami(one uwielbiają plotki 😛 ) jakie osoby spotkały na randce. Jak ktoś nie potrafi tańczyć, jest troszeczkę stremowany i ogólnie widać, że to raczej jego pierwsza randka, a mówi, że w zeszłą sobotę w klubie obracał 3 na raz na parkiecie to… Się troszeczkę nie klei. To nie jest skuteczna metoda, żeby nauczyć się jak poderwać dziewczynę. Naprawdę nie ma nic złego w tym, że to Twoja pierwsza randka, dla niektórych dziewczyn może to być nawet intrygujące, a opowiadanie niestworzonych historii na swój temat sprawia, że jesteś postrzegany jako mitoman i do tego średnio wiarygodny bo skoro tutaj opowiadasz bajki to dlaczego dziewczyna ma Ci wierzyć w innych kwestiach? Ogólnie najlepiej jest mało o sobie opowiadać, a opowiadanie takich historii to zazwyczaj już kompletny strzał w kolano.

8) Prowadź rozmowę i zadawaj pytania

Powinieneś prowadzić rozmowę, ale nie bój się pytać dziewczyny. Najlepiej o nią samą. Wszyscy ludzie lubią jak się nimi interesuje. Zadawaj dużo otwartych pytań co robi, czym się interesuje i daj się jej otwarcie wypowiedzieć. Przy czym nie zapominaj o kontakcie wzrokowym i zaangażowanym słuchaniu 😉

Jeżeli zainteresował Cię ten materiał zachęcamy do zapoznania się też z innymi naszymi materiałami takimi jak:

A jeśli jeszcze nie wiesz gdzie możesz zaprosić dziewczynę na randkę zapraszamy się z wpisem edarling opinie + nasza recenzja.

Pozdrawiamy ekipa lecimyzzyczeniami.pl

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Filip

I właśnie dla takich artykułów warto śledzić tą stronę!!!

Aleks

Moglibyście trochę bardziej rozwinąć każdy punkt, ale tak poza tym to robicie kawał dobrej roboty.

Adam

Wiadomo, wszystko to o czym piszecie tutaj jest bardzo ważne, ale wyrobienie sobie tych cech to też nie tak od razu. Według mnie trzeba próbować na codzień się tak zachowywać i z czasem będzie coraz lepiej.

Mateusz

I po raz kolejny świetny wpis z waszej strony 😀

Marek

Wow przy tworzeniu tego wpisu musieliście się nieźle napracować. Konkretna dawka wiedzy.