Jak poderwać dziewczynę?

Siła pewności siebie

Pewność siebie jest podstawą jeżeli chcemy poderwać jakąkolwiek dziewczynę. Możesz mieć niezwykle bogatą i interesującą osobowość, ale będąc nieśmiałym masz małe szanse na związek. Dzieje się tak z dwóch powodów.

  • Bez pewności siebie po prostu nie dajesz drugiej osobie siebie poznać. Jeżeli mało mówisz i robisz to skąd dziewczyna ma wiedzieć jaki jesteś w środku?
  • Kobiety szukają mężczyzn odważnych takich, którzy w razie czego będą potrafili je obronić. Nie bierzmy im tego za złe. To zupełnie naturalne. Było tak od zawsze.

Jak poderwać dziewczynę nie mając pewności siebie? Na pewno jest to bardzo trudne…

Jak poderwać dziewczynę

Na szczęście nie musisz się łamać 😊 Nie znaczy to, że jesteś skazany na samotność 😉 Pewność siebie jest potrzebna, ale da się ją wypracować 😀 Większość z nas popełniała ten sam błąd. Szukaliśmy nowych sposobów na podryw podczas gdy w rzeczywistości nawet ich nie używaliśmy. Jesteśmy gotowi, wiemy co robić, wychodzimy na miasto i… ogarnia nas ten paraliżujący stres. Chodzimy bez celu parę godzin i wracamy do domu nawet nie próbując swoich sił. Prawda jest taka, że nie ma magicznych metod jak poderwać dziewczynę. Są za to metody na wypracowanie cech osobowości, dzięki którym staniesz się dla nich atrakcyjniejszy. Jedną z takich cech jest właśnie pewność siebie. Jak się jej nauczyć? No właśnie czy da się jej w ogóle nauczyć? Odpowiedź brzmi to zależy. Są oczywiście różne techniki i sposoby na jej powiększenie jednak główna zasada jest niezmienna. Cechę tą należy u siebie wypracować. Można się wspomóc np. odpowiednią wiedzą jednak bez działania w praktyce zawsze będzie ona bezwartościowa. Żeby wypracować sobie tą cechę kluczowy będzie termin pod tytułem:

,,Strefa komfortu” – Jest to strefa w której czujesz się bezpiecznie, znajdują się tam czynności, które nie są dla Ciebie stresujące. Strefa ta jest różna u różnych osób, można jednak założyć, że takie podstawowe czynności jak np. zrobienie zakupów czy porozmawianie z kumplem znajdują się w takiej strefie większości ludzi. Można również założyć, że zagadanie do kobiety i podrywanie jej nie znajduje się w tej strefie u większości osób. 

Jak zwiększyć pewność siebie

Tak więc budowanie pewności siebie polega na stopniowym powiększaniu swojej strefy komfortu, robieniu rzeczy, które są stresujące. Po czasie czynności takie włączają się w naszą komfortową strefę i nie są już żadnym wyzwaniem. Najprostszy przykład. Pierwszy dzień w nowej szkole. Każdy z nas to kiedyś przeżywał. Zazwyczaj był on stresujący jednak po tygodniu-dwóch chodzenie do szkoły stało się naturalną czynnością nie wywołującą żadnych niepożądanych emocji. Pamiętaj, że wszystko przychodzi z czasem.

Skuteczny podryw

Wykorzystaj tą wiedzę, żeby nauczyć się jak poderwać dziewczynę. Skoro nie znajduje się to w Twojej strefie komfortu to warto małymi kroczkami to zmieniać. Rozmowa z nieznajomymi kobietami sprawia Ci trudności? Więc rób to jak najczęściej. Nie koniecznie chodzi tu o podrywanie. Porozmawiaj przykładowo z ekspedientką w sklepie jak jej się pracuje. Możesz powiedzieć nawet, że pytasz bo szukasz pracy. To nie ma znaczenia, chodzi o sam fakt częstego rozmawiania. Po czasie będzie to już w Twojej strefie komfortu. Podejście do dziewczyny w klubie sprawia Ci problemy i jest zbyt stresujące? To nie jest tak, że jesteś skazany na samotność, część z nich właśnie bawi się w klubie i chciałaby spotkać kogoś takiego jak Ty, ale inna część siedzi właśnie na jakimś portalu randkowym i marzy o kimś takim jak Ty 😀

Jak poderwać dziewczynę?

Polecamy więc skorzystać z dobrodziejstw internetu i zacząć swoją przygodę z podrywaniem od takich randkowych. Nawiązanie znajomości tam jest dużo łatwiejsze niż w klubie czy na ulicy. Zwiększysz w ten sposób równocześnie swoją strefę komfortu, a co za tym idzie pewność siebie i zyskasz lepsze obycie z płcią przeciwną. Jeżeli nie wiesz jak zacząć polecamy nasz artykuł dla początkujących. Tam właśnie skupiamy się na tym zagadnieniu ponieważ jest to zwyczajnie najłatwiejsze dla każdego na początek. Pamiętaj, świat jest pełen ładnych dziewczyn.

5
Dodaj komentarz

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateusz94

Nie wiem czemu znalazłem to dopiero teraz. Dzięęęękiiiii!!!

Damian

Bardzo, ale to bardzo przydatne porady. Robię tak jak piszecie w tym artykule już jakiś czas i widzę baaardzo dużą poprawę u siebie 😀

Piotrek

Posłuchałem się was i zarejestrowałem na tym całym edarling. Może słabo to brzmi, ale tak często jak dzisiaj to nie pamiętam kiedy z kobietami rozmawiałem. Może coś z tego będzie.

Ania

Trafiłam tu przypadkiem, ale widzę, że rozsądne rzeczy piszecie. Może trochę to pomoże niektórym chłopcom 😉

Adrian

Kolejny bardzo dobry tekst. Nie ma co się skupiać na tekstach do podrywu czy innych takich, kiedy podstawy takie jak pewność siebie kuleją.