Jak zagadać do dziewczyny na portalu randkowym?

Zanim odpowiemy sobie na to pytanie należy odpowiedzieć na jeszcze jedno.

Czy pierwsza wiadomość jest najważniejsza?

Otóż to zależy czy chodzi nam tutaj o dobre pierwsze wrażenie czy bardziej o to, że już na starcie możemy pokazać się z tej niekorzystnej strony. W internecie krąży pełno zachwalanych tekstów na podryw. Pochodzą one od tak zwanych PUA, albo tak zwanych uwodzicieli. Można tam znaleźć kwiatki takie jak:

,,Pierwsza wiadomość musi być kontrowersyjna, musi przyciągać uwagę, osobiście od dłuższego czasu stosuję taki opener jak ,,czy wierzysz w świętego mikołaja” działa w 10/10 przypadków każda hb jest moja”

Słowniczek: Hb – dziewczyna ; Opener – pierwsza wiadomość

Komentarz

ABSOLUTNIE NIE WIERZCIE W TE BZDURY! Najważniejsza jest naturalność. Gotowe teksty, a już szczególnie takie abstrakcyjne mogą świadczyć o tym, że: 

1) Coś jest z nami nie tak 2) Mamy 12 lat 3) To jest prank i robimy sobie z nich ,,bekę” 

Dziewczyny na portalach randkowych z reguły szukają materiału na związek. Czasami też spędzają tam czas z ,,nudów” bo po prostu lubią flirtować, a czasami szukają kogoś na tak zwany szybki numerek. My oczywiście celujemy w te pierwsze. Zadajmy sobie więc pytanie kogo dziewczyny, szukające mężczyzny na związek tak naprawdę szukają? Ich wyobrażenia z reguły też są wyidealizowane(tym akurat nie ma co się przejmować) szukają zdrowego, uśmiechniętego, normalnego mężczyzny. Kogoś kto jest dla nich dobrym materiałem na związek. Pisząc tego typu teksty ,,miszczów uwodzenia” na pewno nie prezentujemy się jako normalny mężczyzna, z którym można przeżyć dłuższy związek. Przedstawiamy się jako ktoś kto nieudolnie próbuje je rozśmieszyć, albo osoba wyjątkowo młoda(tak w wieku 12 lat), albo osoba, która z dziewczyny chce porobić sobie żarty. Można więc z całą pewnością stwierdzić, że podczas pierwszej wiadomości tego typu teksty mogą zrobić bardzo złe pierwsze wrażenie.

Jak zagadać do dziewczyny na portalu randkowym?

Jak więc zrobić dobre pierwsze wrażenie? Od czego zależy czy dziewczyna odpisze?

Podobno kreatywność i wymyślanie niecodziennych tekstów zwiększa szansę na to, że dziewczyna odpowie. Tutaj na podstawie rozmów z koleżankami, oraz dziewczynami na portalach będziemy zmuszeni was panowie zaskoczyć. To ma bardzo małe znaczenie na to czy dziewczyna odpowie. Możemy napisać zwykłe cześć, albo hejka i nam odpowie. To nie jest tak, że dziewczyny oceniają faceta tylko po pierwszej wiadomości. Jeżeli ta wiadomość jest dziwna to oczywiście może się tak stać, ale zasadniczo to nie od tego zależy czy nam odpisze.

Od czego więc to w końcu zależy?

Tutaj pytanie do Was. Co robicie kiedy ktoś obcy do Was napisze na facebooku? Albo kiedy to dziewczyna napisze pierwsza na portalu randkowym? Sprawdzacie profil tej osoby i na tej podstawie podejmujecie decyzję czy wdać się w rozmowę. U dziewczyn wygląda to tak samo. Poprawnie uzupełniony i ciekawy profil gwarantuje wam sukces, a nie wymyślne teksty na podryw. Jak wypełnić profil? Pojawią się na ten temat dłuższe artykuły. Na początek odsyłamy do naszego kompendium jak poderwać dziewczynę. Materiały tam zawarte na początek w zupełności wystarczą.

A wracając do tej wiadomości...

Dobra pierwsza wiadomość powinna się składać z dwóch części -> Cześć/hejka/hej + nawiązanie rozmowy. 

Nie chodzi tutaj o to, żeby dziewczynę zaciekawić, ale żeby od razu narzucić ewentualny temat do przyszłej rozmowy. Dzięki temu dużo łatwiej będzie nam się ją prowadziło, oraz nie będziemy musieli ,,myśleć pół godziny” co odpisać. Z naszych doświadczeń najlepiej wychodzi poruszenie tematu jej zainteresowań, cech charakterystycznych. Przykładowo: Widzisz, że dziewczyna ma tatuaż: Wówczas możesz napisać np. Cześć spodobał mi się Twój tatuaż, co on oznacza? Jeżeli dziewczyna nie ma takich cech jakie łatwo Ci znaleźć, ale np. widzisz, że interesuje się samochodami to: Cześć widzę, że interesujesz się motoryzacją. Bardzo mało jest takich dziewczyn : ) Oczywiście jak zawsze zachęcamy do działania. Najlepszy poradnik nic nie da bez prób i błędów. Jeżeli jesteś już na jakiś portalach randkowych do dzieła! Jeżeli nie wiesz jaki portal wybrać my od siebie polecamy na ten moment edarling ze względu na jego bardzo dobry system dopasowania(bardzo ułatwia podrywanie).  

zagadać do dziewczyny

Pozdrawiamy. Ekipa lecimyzzyczeniami.pl

7
Dodaj komentarz

6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Igor

Niby tak, ale nie do końca

Mariusz

Po 18 latach życia jako singiel udało mi się wejść w związek 😀

Sylwia

I takie porady popieram!

Aleks

Całkiem całkiem, w sumie to działam cały czas tak jak piszecie już od lat bo wydawało mi się to po prostu normalne i naturalne podejście. Nie narzekam na brak dziewczyn 😀

Michał

Robię tak jak piszecie i faktycznie jest dużo lepiej. Będzie coś dokładniej o tym jak dobrze profil zrobić? Na razie kieruję się poradami ze strony głównej i jest w porządku, ale na pewno możnacoś poprawić

Dominika

Panowie uczcie się! Sama prawda ja np. nigdy nie odpisuję osobom co piszą jakieś dziwne teksty na początek. Popieram ten artykuł w 100%