Jak zainteresować sobą kobietę?

Jak zainteresować sobą kobietę?

Kluczem do zainteresowania sobą KOGOKOLWIEK jest przede wszystkim własna osobowość . Pisząc o własnej osobowości mamy na myśli dokładnie to ,,osobowość” czyli to co siedzi w środku człowieka, a nie to co przeżył, albo czego nie zrobił. Są to cechy takie jak: szczerość, pewność siebie/charakter / poczucie humoru. Ten materiał jest swoistym uzupełnieniem do artykułu pod tytułem osiem punktów atrakcyjnego faceta

Szczerość

Dzięki tym radom uda Ci się zainteresować sobą kobietę i znaleźć drugą połówkę!

Niestworzone historyjki i bajki stanowczo odpadają NIE UDAWAJ KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ Jeśli to czytasz to prawdopodobnie zależy ci na zdobyciu dziewczyny. Możliwe, że na dłuższy związek. W takim wypadku Ty i Twoja druga połówka której dopiero poszukujesz spędzicie ze sobą dużo czasu i siłą rzeczy przebywając ze sobą dobrze się poznacie. Po jakimś czasie ona i tak będzie wiedziała o Tobie prawie wszystko. Kłamiąc i opowiadając dziwne historie sam kręcisz na siebie bicz + jeśli się tego domyśli jesteś u niej skreślony na starcie. Mowa tu o rzeczach tego typu:

,,Wczoraj przegrałem pół miliona w kasynie w USA, ale i tak było fajnie. Koks za darmo tam sypali cały czas nie ma porównania do tego u nas w kraju”

,,No ogólnie się żyje jakoś. Nie jest źle te skromne 30k zł miesięcznie zarabiam na własnym biznesie”

Oczywiście mocno tutaj przesadzamy i przerysowujemy, ale każdy powinien zrozumieć o co nam chodzi. Dużo ludzi zarówno, żeby popisać się przed płcią przeciwną jak i bardzo często po prostu przed kolegami wymyśla niestworzone bajki. Taka osoba praktycznie od razu jest skreślona. Jeśli ktoś zarabia 30kzł miesięcznie to to po takiej osobie widać, jeśli ktoś lata regularnie na imprezy i zażywa kokainę to to też doskonale po takiej osobie widać. Dziewczyna po prostu wyczuje po Tobie, że kłamiesz. Uzna Cię za bajkopisarza i nie będzie traktować poważnie. Ewentualnie jako pociesznego kolegę, ale to wszystko i przy dobrych wiatrach. Oczywiście jeżeli masz jakieś swoje prawdziwe ciekawe przygody warto się nimi podzielić. Grunt to naturalność. Działa o wiele lepiej niż ciągłe udawanie czy też ,,gra” strasznie nie lubimy swoją drogą tego pojęcia ,,gra” w kontekście interakcji z płcią przeciwną. Dla nas to życie, nasze życie i nasze prawdziwe działania, a nie żadna ,,gra”.

Pewność siebie/charakter

Jak zainteresować sobą kobietę? Prezentujemy nasze porady na to zagadnienie!

Te dwie cechy połączyliśmy tutaj w jedną ponieważ naszym zdaniem są ze sobą sprzężone. Chodzi tutaj o twarde stąpanie po ziemi i posiadanie swojego zdania. Jeżeli całe życie tych cech nie miałeś musisz spokojnie cierpliwie je wypracować. Nic nie jest kwestią chwili. Przede wszystkim zacznij od wypracowania sobie poglądów na pewne uniwersalne społecznie tematy takie jak:

Czy zdrada jest czymś złym?

Czy kłamstwo może być uzasadnione?

Czy kradzież może być uzasadniona?

I tym podobne. Rozpisz sobie na kartce hierarchię wartości od 1-10 co jest dla Ciebie ważne w życiu. Bardziej chodzi tu o wartości i zasady moralne niż dobra materialne. Nie wpisuj na jednym miejscu samochód, a zaraz pod nim motocykl. Ustal, że to są po prostu dobra materialne i traktuj jako jedno. Zdecyduj czy rodzina jest dla Ciebie ważna, czy przyjaciele są ważni etc. Następnie kiedy już to zrobisz po prostu się tego trzymaj. Jeśli w towarzystwie ktoś zacznie mówić coś niezgodnego z Twoimi wartościami daj mu o tym znać, jeśli kolega poprosi Cię o zrobienie czegoś sprzecznego z Twoimi wartościami nie rób tego i asertywnie odmów. Bycie kolokwialnie mówiąc ,,miękki” niestety, ale sprowadzi na Ciebie tylko problemy. Poczynając od tego, że otoczenie wejdzie Ci na głowę, a kończąc na tym, że żadna kobieta nie będzie traktować poważnie popychadła. Pisząc miękki nie mamy na myśli człowieka emocjonalnego i uczuciowego(bo to akurat plus) tylko człowieka, który przed każdym się ugina. Jeżeli jesteś emocjonalny, łatwo pokazujesz emocje, potrafisz się wzruszyć nie ukrywaj tego! Bądź naturalny. Zapomnij o wstydzie. Jeżeli znajomy Ci powie, żebyś ,, nie odwalał” a Ty po prostu okazałeś emocję, którą czułeś w środku… zastanów się czy to naprawdę Twój kolega i daj mu znać, że po prostu taki jesteś. Nie obawiaj się wyśmiania. Jeśli ktoś Cię wyśmieje, ale Ty prawidłowo na to zareagujesz. Nie zaczniesz się tłumaczyć, ani nic w tym guście zyskasz dużo więcej niż żyjąc cały czas w kłamstwie. Skoro ktoś Ciebie w ten sposób traktuje to już ewidentnie znaczy, że nie powinieneś się w ogóle przejmować zdaniem tej osoby i mieć ją w poważaniu. Charakter – tutaj chodzi o coś bardzo podobnego. Dobrze jest być człowiekiem charakternym. Z wyraźną własną mocną osobowością. Powinieneś wręcz ją emanować. Dużo ludzi niestety ją ukrywa, a to powoduje duże komplikacje w życiu. Od życia naprawdę w samotności po nawet czasami depresję.

W ramach uzupełnienia polecamy zajrzeć na nasz pierwszy artykuł na ten temat: Jak przebić się przez barierę nieśmiałości Tam omawiamy temat ten dużo dokładniej.

Poczucie humoru

Jak zwiększyć poczucie humoru w związku?

Trzecią omawianą przez nas cechą osobowości przydatną, żeby ruszyć(choć nie aż tak istotną jak pewność siebie i szczerość) jest poczucie humoru. Nie chodzi tutaj o sypanie żartami z rękawa czy opowiadanie dowcipów. Chodzi tutaj bardziej o humor ,,w Tobie” . Osoby, które w życiu częściej odwołują się do swojego poczucia humoru , inaczej reagują na stres. Najważniejszy efekt poczucia humoru polega na tym, że ludzie ci są skłonni spostrzegać małe kryzysy raczej jako wyzwania niż trudności życiowe czy kłody pod nogami. Oznacza to, że stresujące wydarzenia są dla nich mniej irytujące i wzbudzają mniej negatywnych emocji, bardziej mobilizują i motywują do konstruktywnego działania. Poniekąd osoby pewniejsze siebie(patrz punkt B) z automatu mają większe poczucie humoru i są weselsi niż ludzie ,,wypłoszeni”. Przede wszystkim, jeżeli z jakiegoś powodu jeszcze tego nie robisz zacznij cieszyć się życiem. Poczuj w sobie spontaniczne, emocjonalne dziecko i czasami je uwalniaj. To szczere, wewnętrzne poczucie humoru jest lepsze niż jakikolwiek dowcip. Po dłuższym czasie takiego życia poczucie humoru samo do Ciebie przyjdzie 😊 Nie skupiaj się na tym na siłę. Ze wszystkich trzech opisanych tu punktów ten jest najmniej ważny.

4
Dodaj komentarz

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin

Porady cenne, ale mam kilka zastrzeżeń. Nie mniej jednak widać, że chcecie dobrze, a i skuteczność macie dobrą, więc pogratulować.

majkel

Dzięki waszym radom zaliczyłem 😉 Dzięki chłopaki xD

Piotr

Oni tak mają. Są jakiś czas, piszą regularnie i potem znowu dłuższa przerwa, ale i tak warto czekać bo jak już piszą to mądrze moim zdaniem przynajmniej.

Mati

Już się bałem, że coś się stało bo sporo was nie było, ale za to wróciliście konretnie. Święta prawda najpierw te cechy to absolutna podstawa, a nie jakieś gotowe teksty.