Ranking portali randkowych, nowy blog na stronie i nie tylko!

Witajcie 😊 Nowy rok się zbliża. Z reguły jest to okres, w którym podejmujemy pewne decyzje, szykujemy się do zmian, stawiamy sobie noworoczne cele. Nie inaczej jest z nami. Nasza strona zostanie uporządkowana i rozbudowana. Główna część czyli niniejszy blog oczywiście cały czas będzie normalnie prowadzony. Jakie zmiany więc się szykują?

Dodatkowy blog

Często dostajemy na maila wiadomości, które nie dotyczą do końca samego podrywania czy relacji damsko męskich, a bardziej lifestailu. Szeroko pojęty samorozwój jest w kręgu naszych zainteresowań pomimo, że podchodzimy do niego z dużym dystansem(nawet bardzo dużym) gdyż pełno coachów od siedmiu boleści wymyśla własne dziwne teorie i jeszcze na dodatek pisze o tym książki! Z tego powodu na stronie powstanie nowa zakładka z blogiem dotyczącym właśnie lifestailu. Będziemy się tam skupiać na takich rzeczach bardziej życiowych i praktycznych, dzięki którym naszym zdaniem można stać się najlepszą wersją siebie. Będą się tam również pojawiały czasem historie ludzi od nas z ekipy. Do wszystkiego zalecamy podchodzić z dystansem. To, że my coś robimy nie znaczy, że to jest najlepsze wyjście. Przede wszystkim wyciąganie wniosków, samodzielna analiza i co najważniejsze samodzielne testy. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy pojawi się tam wiele(chyba) ciekawych wpisów z naszej strony 😀 Dodatkowo dwa blogi zapewnią ciągłość treści tak, żeby w miarę często się tu coś pojawiało. Podrywanie oczywiście jest ciekawe i również bardzo wiele można się uczyć na błędach czy to swoich czy to cudzych, wdrażać dobre porady etc. Jednak generalnie wychodzimy z założenia, że podrywanie nie jest wiedzą tajemną, filozofią czy innymi bzdurami do których konieczna jest praca naukowa. Jak mamy coś ciekawego/nowego do napisania to się pojawia, jednak jako, że nie zawsze mamy pomysł na to co napisać, a nie chcemy pisać bzdur czy innych bajek. Dodatkowy blog o mocno pokrewnej tematyce, ale jednak troszeczkę bardziej życiowej sprawi, że regularnie będą się pojawiały nowe treści na stronie 🙂

Portale randkowe

Obecnie można na naszej stronie znaleźć trzy portale z czego najmocniej polecamy edarling opinie i recenzję można zobaczyć w linku. Na pozostałych siedzieliśmy, albo mniej, albo nie mieliśmy jeszcze do końca wyrobionego zdania. Recenzja flirt się trochę zmieni + pojawi się datezone, oraz w planach jest jeszcze trochę więcej portali. Planujemy stworzyć własny, subiektywny, ale oparty na doświadczeniu ranking większej ilości portali. Tak, żeby każdy równocześnie mógł wybrać coś dla siebie, oraz mógł dowiedzieć się o razu jak mniej więcej dany serwis funkcjonuje. Jako, że my na początek najbardziej polecamy każdemu działać na takich portalach(bo jest najłatwiej) podpunkt ten to must have. Przyznajemy, że trochę go zaniedbaliśmy, a patrząc całościowo na to jak działamy jest słusznym, żeby dział ten rozbudować, dodać ranking, recenzje etc. Oczywiście jak zawsze jesteśmy wdzięczni za wszystkie Wasze opinie w komentarzach. Bardzo mocno pomagają one nowym użytkownikom.

Porywanie w praktyce + relacje z naszych randek w sieci

Ta zakładka zostanie mocno zmieniona. Grupa na fb była, ale niestety ją straciliśmy. Na razie zakładka ta przyjmie formę relacje z naszych randek/podrywów ogólnie. Nazwa jeszcze nie jest ustalona, ale będą się tam pojawiały relacje/historie czasami śmieszne, czasami pouczające, czasami standardowe jak wyglądały podrywu ludzi z naszej redakcji tak, żeby każdy mógł zobaczyć jak my sobie radzimy, oraz może wyciągnąć wnioski, a może nam doradzić coś fajnego. Cały czas się rozwijamy tak jak piszemy cały czas nie jesteśmy coachami jesteśmy luźną chyba normalną grupą studentów, którzy wkraczają w dorosłe życie i dzielą się swoją dotychczasową wiedzą, opisują swoje doświadczenia etc. Jeżeli chodzi o podryw doświadczenie jest duże, jeżeli o lifestail i samorozwój też już raczej nie małe. Nie chcemy się przechwalać, ale jak na nasz wiek jesteśmy bardziej niż zadowoleni z dotychczasowego życia i jego efektów(zabrzmiało dziwnie) W każdym razie dziękujemy każdemu kto to czyta, jeszcze raz składamy najlepsze życzenia noworoczne, oraz pozdrawiamy i dziękujemy za wsparcie w postaci komentarzy i samego czytania 😉

4
Dodaj komentarz

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dawid

Cały czas czekamy. Rozwijacie się fajnie i szkoda byłoby stać w miejscu. Do tego nie ukrywam, że jestem ciekawy tych nowych treści i chętnie bym poczytał.

Michał

No i gdzie te zmiany? 🙂

Aleks

Fajnie się zapowiada ja czekam.

Mariusz

Fajnie, fajnie ja czekam na te zmiany mam nadzieję, że szybko nastąpią bo już trochę minęło czasu od tego wpisu. W szczególności na tego nowego bloga.