Portale randkowe z dnia na dzień stają się coraz popularniejsze. Praktycznie codziennie korzysta z nich już miliony użytkowników. W dzisiejszych czasach znalezienie partnera/partnerki czy to na stały związek czy przelotną relacje staje się coraz prostsze. Warto z tych nowych możliwości jakie bez wątpienia dają nam takie portale korzystać. Nawiązanie tam relacji jest dużo łatwiejsze niż np. w klubie, a przy tym dużo bardziej intymne. Nie otacza Cię tam cała chmara podpitej ,,konkurencji” i można na spokojnie poznać drugą osobę przed spotkaniem. Kiedyś randkowanie online było tematem tabu i środowisko nie najlepiej to odbierało. W tej chwili lawinowo do takich portali dołączają nowi użytkownicy, a poznawanie ludzi przez internet nie jest już niczym dziwnym. To normalne, że wraz z rozwojem technologii pojawiają się nowe ułatwienia. Omawiane serwisy z całą pewnością ułatwiają nam poszukiwania partnera/partnerki, oraz dają pewne poczucie komfortu. W momencie, w którym podryw się nie uda w klubie z reguły wieczór jest po prostu nieudany. Na portalach randkowych problem ten nie istnieje. Po prostu nawiązujemy rozmowę z kimś innym i cieszymy się miło spędzonym wieczorem. Osobiście uważamy, że randkowanie jest po prostu przyjemne. W naszym wypadku można już chyba mówić o ,,nałogu”.  Poznawanie kogoś nowego nie musi wiązać się ze stresem i wyrzeczeniami. Nie potrzeba też tak zwanej ,,ćwiartki na odwagę”.

Polecamy traktować randkowanie jako po prostu dobrą zabawę. Nawiązywanie relacji może być ekscytujące i pociągające. To samo czuje osoba siedząca po drugiej stronie. Nie ma tutaj problemu, że rozmówca nie jest zainteresowany poznaniem kogoś nowego. Ostatecznie wszyscy przybywamy na tego typu portale w tym samym celu co jest dodatkowym atutem nawiązywania znajomości online.

Poniżej przedstawiamy portale randkowe i opinie użytkowników w formie punktacji oraz naszej redakcji w postaci dłuższej recenzji.  Zachęcamy do samodzielnego przetestowania omawianych serwisów, oraz ocenieniu ich na naszej stronie. W momencie, w którym poznasz kogoś ciekawego przez internet, lub też po prostu przydarzy ci się na tych portalach jakaś ciekawa przygoda możesz dołączyć do naszej zamkniętej grupy na facebooku i podzielić się swoją historią z innymi. Możesz dołączyć do niej również w momencie, w którym napotkałeś na jakiś problem podczas e-randkowania i chciałbyś zapytać o radę kogoś bardziej doświadczonego.

Do zobaczenia na szczycie!

Portal skierowany do osób powyżej 18 lat

Ocena: 9/10

Portal skierowany do ludzi nastawionych na szukanie związku.

Portal skierowany do osób powyżej 18 lat

Ocena: 8/10

Portal skierowany do ludzi nastawionych zarówno na szukanie związku jak i na zbliżenia seksualne. W zależności od preferencji użytkownika

Portal skierowany do osób powyżej 18 lat

Ocena: 7/10

Portal skierowany do ludzi nastawionych głównie na zbliżenia seksualne.