Regulamin i polityka prywatności

1). Strona lecimyzzyczeniami.pl jest blogiem opisującym nasze podejście do relacji damsko męskich i inne.

2). Blog prowadzą osoby fizyczne, nie jest on stroną firmową. Administratorami serwisu są osoby fizyczne prowadzące Bloga.

3). Artykuły na blogu mogą odwoływać się do polecanych przez nas produktów i usług, jednak nie zawiera ogłoszeń w rozumieniu kodeksu cywilnego. Na ten moment strona nie zawiera ogłoszeń serwisów, produktów których jesteśmy twórcami/współtwórcami, lub właścicielami/współwłaścicielami.

4). Serwis w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, nie jest sklepem internetowym, oraz nie świadczy żadnych usług odpłatnych. Wszelka pomoc czy to w prywatnych wiadomościach czy w ogólnodostępnych artykułach jest darmowa.

5). Administratorzy serwisu mogą zarabiać na reklamach, oraz przedstawieniu ciekawych ofert w przyszłości w ramach współpracy z reklamodawcami. Administratorzy serwisu absolutnie nie propagują ofert nie uczciwych, wprowadzających w błąd, a podstawą przy wyborze polecanych ofert jest subiektywna ocene każdego członka redakcji indywidualnie na temat oferty. Zawsze polecamy oferty, z których sami korzystamy, lub planujemy skorzystać, lub jest ona tematycznie powiązana ze stroną, lub faktycznie może zainteresować odbiorców Bloga.

6). Ewentualne wprowadzenie jakichkolwiek usług odpłatnych w przyszłości nie wymaga zmiany regulaminu, jednak zawsze musi być odpowiednio opisana tak, żeby nie wprowadzać czytelników w błąd.

7). Administratorzy serwisu nie biorą na siebie odpowiedzialności za efentualne przerwy w działaniu portalu spowodowane siłą wyższą taką jak na przykład przerwy w usługach hostingowych, niedozwolonym działaniem osób trzecich, lub brakiem kompatybilności infrastruktury technicznej odbiorcy z serwisem lecimyzzyczeniami.pl

8) Serwis korzysta z plików cookies w celach statystycznych, oraz do poprawy funkcjonalności portalu. Badamy takie zjawiska jak na przykład dane demograficzne, jednak nie pobieramy w żaden sposób danych personalnych, oraz nie naruszamy danych prywatnych osób korzystających z serwisu. Wszelkia działalność portalu jest zgodna z europejską dyrektywą o ochronie danych osobowych RODO, oraz szczegółowymi przepisami obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

9) Korzystanie z serwisu nie wymaga zakładania konta i podawania swoich wrażliwych danych osobowych.

10) Ewentualne działania w regulaminie nie ujęte nie wymagają jego zmiany, jednak wymagają przejrzystości i dokładnego opisu.

11) Kontakt z administratorami serwisu dostępny jest poprzez adres e-mail: lecimyzzyczeniami@gmail.com, lub poprzez formularz kontaktowy na stronie w zakładace kontakt.

12) Jeżeli zauważyłeś/zauważyłaś problemy z działaniem strony, lub błędy merytoryczne skontaktuj się z nami poprzez możliwości podane w puncie jedenastym.

Mapa serwisu

  • Jak poderwać dziewczynę – strona główna zawierająca wstęp do naszego bloga o skutecznym podrywaniu.
  • Blog o skutecznym podrywaniu – właściwa część strony, prowadzony przez nas Blog.

Znajdują się na nim artykuły:

Osiem punktów atrakcyjnego faceta

Jak poderwać dziewczynę będąc nieśmiałym

Kupiliśmy kilka poradników PUA – dostaliśmy raka, a mogliśmy dostać z liścia :O

Jak zagadać do dziewczyny na portalu randkowym

Jak odzyskać naturalną pewność siebie – lektura warta uwagi

Jak przebić się przez barierę nieśmiałości

Podrywanie w praktyce – Relacje z naszych podrywów – ten dział jest chwilowo zawieszony, wyjaśnienie znajduje się na nim bezpośrednio.

  • Portale randkowe opinie i nasze recenzje

Znajdują się tam nasze opinie i recenzje poszczególnych portali. Jeżeli interesują Cię takie wątki jak np. edarling opinie zapraszamy do zapoznania się z nim, jak i innymi omawianymi tam serwisami.

  • O nas – Kim jesteśmy i dlaczego prowadzimy tego bloga
  • Kontakt – Zakładka ta umożliwia szybki i sprawny kontakt z naszą redakcją.

Mapa serwisu będzie aktualizowana, jednak pojawienie się nowych artykułów nie musi oznaczać automatycznego pojawienia się ich tutaj. Pozdrawiamy ekipa lecimyzzyczeniami.pl