Tutaj dowiesz się jak poderwać dziewczynę.

Jak skutecznie poderwać dziewczynę? Ograniczyć się do podstaw!

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłeś w związku i cały czas poszukujesz sposobu na poderwanie dziewczyny pochłanianie całych tomów teorii jest(naszym zdaniem) najgorszym co możesz zrobić. Warto rozwijać swoje cechy wewnętrzne i je trenować takie jak np. pewność siebie czy poczucie humoru. Natomiast pochłanianie setek informacji jak zagadać, jak prowadzić rozmowę, jak się umówić, jak się zachowywać prowadzi paradoksalnie do dezinformacji. Mając tak dużą ilość wiedzy(nie koniecznie prawdziwej i zweryfikowanej) wpadasz w pułapkę. Znamy osoby(również wśród naszej redakcji), które dawno temu, ucząc się nowych technik i tekstów tak zwanego ,,uwodzenia” zamiast napisać do dziewczyny zastanawiali się jaki ,,opener” dobrać. Openery te bywały tak niecodzienne i dziwne, że mało która na nie odpowiadała. Po pierwszej odpowiedzi taka osoba dalej zastanawia w ten sam sposób nad drugą wiadomością, żeby pisać według wytycznych z internetu i w konsekwencji wysyłała równie dziwną co pierwsza wiadomość. Po tej wiadomości rozmowa już się w 90% przypadków urywała.

Pochłanianie teorii to najczęstsza przyczyna wyimaginowanej porażki

Warto też wspomnieć o czymś co uwodziciele nazywają ,,strach przed podejściem” czy też przed otwarciem, przed rozpoczęciem rozmowy. Naszym zdaniem największym powodem istnienia takiego strachu jest wałkowanie o nim w kółko. W momencie, w którym szukamy sposobu na strach przed działaniem go tylko wyolbrzymiamy. Bardzo często strach ten jest zwykłym, ludzkim stresem przed czymś nowym, nieznanym. Czytając w kółko jak go obejść w pewnym sensie sami go sobie tworzymy, dobudowujemy do niego teorię i równocześnie jest on naszą wymówką(no bo przecież skoro tak dużo osób go ma to nie jestem sam) To może być trudne, ale najlepszym sposobem, żeby przestać bać się ,,otworzyć” to paradoksalnie przestać czytać o tym jak pokonać ten strach. Rozpoczęcie rozmowy i pokonanie tego ,,strachu” lub naszym zdaniem stresu nie wymaga ani umiejętności, ani wiedzy. Wymaga doświadczenia. Rozpoczęcie rozmowy z nieznajomą dziewczyną najczęściej po prostu jest poza Twoją strefą komfortu. Jak poszerzać strefę komfortu i czym ona jest dokładnie pisaliśmy w artykule na temat jak poderwać dziewczynę będąc nieśmiałym.

Na czym więc się skupić, żeby wejść w związek i poderwać dziewczynę?

Przede wszystkim naszym zdaniem należy ograniczyć ilość przyswajanej treści, a w szczególności ,,technik” do minimum. Na samym początku przede wszystkim trzeba zacząć działać. Lepiej działać odruchowo, na wyczucie niż na podstawie całych książek branżowych dotyczących podrywu i uwodzenia. Sami z tego powodu na początek polecamy nasz artykuł(który nie bez powodu jest na stronie głównej) jak poderwać dziewczynę. Informacje, które tam się znajdują na początek w zupełności wystarczą. Ba dzięki nim każdy jest w stanie wejść w upragniony związek. Dodatkowymi poradami, które opisujemy na blogu warto się kierować dopiero po rozpoczęciu działania na podstawie poradnika ze strony głównej. Jeżeli mimo wszystko, chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę najlepszym podejściem jest nauka typowego rozwoju osobistego i polepszanie swoich cech niż nabywanie jakiś magicznych umiejętności dotyczących podrywania dziewczyn. Mowa tutaj o rozwoju cech takich cech jak na przykład pewność siebie czy poczucie humoru. Książki dotyczące typowego samorozwoju z pewnością będą lepsze niż ładowanie w siebie setek poradników jak poderwać dziewczynę. Odnośnie książek dotyczących uwodzenia wypowiedzieliśmy się troszkę obszerniej w artykule: kupiliśmy kilka książek pua, dostaliśmy raka, a mogliśmy dostać z liścia.

Oczywiście w momencie, w którym już zaczniesz działać i będziesz chciał się dalej rozwijać, poprawiać ewentualne błędy zachęcamy do lektury naszego bloga z tym, że to jeszcze raz podkreślmy absolutne podstawy zawarte w artykule jak poderwać dziewczynę są bardzo pomocne, żeby ruszyć z miejsca. Kiedy już zaczniesz działać serdecznie zachęcamy do rozwijania się i czytania innych naszych artykułów tematycznych jak na przykład osiem punktów atrakcyjnego faceta, które z pewnością pomogą Ci zrobić świetne wrażenie podczas randki/spotkania. Życzymy samych sukcesów.

Pozdrawiamy ekipa lecimyzzyczeniami.pl

5
Dodaj komentarz

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dominik

Święte słowa. Sam w końcu się tego posłuchałem i przestałem czytać coraz to nowych porad. Popłynąłem troszeczkę i na spontanie zacząłem działać na portalach rankowych też zgonie z waszymi radami. W końcu udało mi się umówić i to nie na jedną randkę 😀

Aleks

Fajnie piszecie, ale nie odpuszczajcie. Czekam na kolejne artykuły 😉

Mateusz

Jak najbardziej się zgadzam. Za dużo czytania za mało działania! Oczywiście + za artykuł, być może niektórzy zauważą pewne swoje błędy.

Dawid

Nic tylko zastosować się do rad i zacząć działać 😀 Od dłuższego czasu czytam i Wasze wpisy i inne podobne i właśnie sam się łapię na tym, że prawie nic nie robię. Tylko cały czas czytam i wmawiam sobie, że czytając kolejne poradniki coś robię, podczas gdy tak naprawdę nic nie robię.

Kuba

To prawda sam 3 lata interesowałem się pua i fascynowałem się dosyć mocno wszelkiej maści uwodzicielami. Dzięki wam zupełnie ich olałem i zacząłem szukać szczęścia na portalach jakie polecacie i trzymałem się waszych porad. Efekt jest taki, że jestem umówiony teraz równocześnie z 3 dziewczynami na randki. Nie wiem do końca jak to rozegrać, żeby nie kręcić z trzema na raz, ale na pewno wasze wpisy to jest właśnie to czego ludziom potrzeba.