Skip to content

Życzenia na dzień Babci i Dziadka

Przykłady

Tekst 1

Dziękuję Wam, Kochani Dziadku i Babciu, za całą miłość, troskę i mądrość, którą nam dajecie. Niech Wasze serca zawsze są pełne radości i zdrowia. Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka!

Tekst 2

Dziadku i Babciu, jesteście dla nas wzorem, oparciem i źródłem niekończącej się miłości. Wasza obecność w naszym życiu jest niezastąpiona. Życzymy Wam radości, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka!

Tekst 3

Drogi Dziadku i Babciu, Wasza mądrość i doświadczenie są dla nas bezcenne. Dziękujemy Wam za piękne chwile, które razem spędzamy. Życzymy Wam wiele uśmiechu, zdrowia i szczęścia. Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka!

Tekst 4

Babcia i Dziadek, Wasza miłość jest jak promień słońca, który rozjaśnia nasze życie. Dziękujemy Wam za ciepło, które dajecie nam każdego dnia. Życzymy Wam wiele radości, zdrowia i wielu szczęśliwych chwil. Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka!

Tekst 5

Drodzy Dziadku i Babciu, Wasza obecność w naszym życiu jest nieoceniona. Jesteście dla nas opiekunami, przyjaciółmi i największym wsparciem. Życzymy Wam wiele radości, zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń. Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka!

Tekst 6

Babcia i Dziadek, Wasza miłość jest niezwykła i niezmienna. Dziękujemy Wam za każdy uśmiech, za każdą rozmowę i za to, że jesteście zawsze obok nas. Życzymy Wam wiele zdrowia, spokoju i bezgranicznej miłości. Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka.

Tekst 7

Dziadku i Babciu, Wasza obecność jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy Wam za pełne mądrości historie, za wspólne spacery i za piękne wspomnienia. Życzymy Wam wiele zdrowia, spełnienia marzeń i radości, która niech towarzyszy Wam każdego dnia.

Tekst 8

Babcia i Dziadek, Wasza miłość i troska są dla nas bezcenne. Dziękujemy Wam za wszystkie uściski, za serce, które zawsze jest otwarte dla nas. Życzymy Wam wiele siły, zdrowia i szczęścia. Niech Dzień Babci i Dziadka obfituje w radość i wzajemną miłość.

Tekst 9

Dziadku i Babciu, jesteście naszymi superbohaterami, którzy zawsze są przy nas w każdej sytuacji. Dziękujemy Wam za Waszą bezgraniczną miłość, wsparcie i cierpliwość. Życzymy Wam wiele uśmiechu, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka!

Tekst 10

Drodzy Dziadku i Babciu, Wasza obecność w naszym życiu jest najpiękniejszym darem. Dziękujemy Wam za miłość, ciepło i bezinteresowność, które nam dajecie. Życzymy Wam wiele zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Niech Dzień Babci i Dziadka będzie pełen pięknych wspomnień i wzruszeń.