Uwodzenie kobiet

Kim są PUA i dlaczego radzimy zachować ostrożność?

Witaj,

Jak być może mogłeś/mogłaś zauważyć w naszych materiałach i poradach bardzo często wyśmiewamy gotowe, długie teksty na podryw. Jako, że większość z tych tekstów pochodzi od tak zwanych PUA, (pick up artist – artysta podrywu) jesteśmy do nich wyjątkowo sceptyczni. Przeglądając różne strony o uwodzeniu(my raczej wolimy nazwę podrywanie 😉 ) można się troszkę pogubić. Wielu z nich niestety opiera swoją markę na manipulacji i coachingu.

Na czym polega ta manipulacja?

PUA z reguły starają się wmówić Ci, że relacje damsko męskie to coś w rodzaju nauki, wiedz tajemnej, magii. Opanujesz kilka gestów, nauczysz się paru hasełek i każda jest Twoja. Wystarczy, że kupisz moją książkę po promocji za jedyne 17.99zł promocja trwa do wyczerpania zapasów (pliku pdf :O )

W ten sposób zamiast działać, zdobywać doświadczenie przyswajasz kolejną bezwartościową wiedzę. U nas na blogu wpisy długie nie są. Dlaczego? Im więcej rzeczy przeczytasz na dany temat tym trudniej będzie Ci w ogóle zacząć. Zamiast działać będziesz się zastanawiać czy powiedzieć to czy nie to i będziesz analizował w głowie sytuację całą(oni tak robią) zamiast naturalnie korzystać z chwili co skończy się w najlepszym wypadku niezręczną ciszą. Już całkowicie osobnym aspektem jest to co oni potrafią w tych książkach wypisywać. Naprawdę czytając niektóre artykuły takich ,,guru” to zaczynam koleżankom współczuć, że mogą na kogoś takiego trafić. No wyobraź sobie idziesz do sklepu po colę, a tu wyskakuje jakaś dziwna osoba i pyta się Ciebie czy wierzysz w świętego mikołaja (naprawdę uczą też takich rzeczy).

Uwodzenie kobiet

W naszym mniemaniu podrywanie nie jest wiedzą, ani nauką. Jest umiejętnością i doświadczeniem. I nie chodzi tutaj o umiejętność ściśle podrywania. Bardziej chodzi o umiejętności interpersonalne. Jak się tych umiejętności nauczyć? A jak się nauczyć gry w piłkę nożną? Najlepiej grając w piłkę. Przy podrywaniu również najlepiej zacząć od nauki zaczynając działać. Darmowe materiały zawarte w naszym pierwszym artykule jak poderwać dziewczynę mogą doprowadzić Was do związku. 3 tony materiału PUA co, jak i kiedy mówić może was doprowadzić do bólu głowy i ewentualnie w zależności jak ,,bezpośredniego” PUA słuchacie liścia na twarz 😉

Wracając do uwodzicieli. Zauważcie, że praktycznie każdy z nich sprzedaje swoją książkę. Znaczy to, że mają w pewien sposób spisaną swoją wiedzę i to co robią. Oznacza to, że działają automatycznie, a ich czytelnicy staną się ich kopiami. Taki brak autentyczności świadczy raczej bardzo źle o drugiej osobie 😉 Książki jakie można czytać to są książki dotyczące stricte rozwoju osobistego jak np. pewność siebie Podrywanie samo w sobie nie jest wiedzą akademicką i osoba posiadająca normalne cechy pewnego siebie, zadowolonego z życia człowieka nie ma problemów z wejściem w związek. Oczywiście niektóre książki uwodzicieli mogą mieć w sobie coś wartościowego. Zrobiliśmy eksperyment ze względu na prawa autorskie nie opublikujemy treści. Kupiliśmy książki 3 uwodzicieli (za łączną sumę 70zł co daje jakieś 23zł za książkę co raczej świadczy, że najlepsza nie jest, ale pomińmy to). 

Czego dowiedzieliśmy się z książek o uwodzeniu kobiet?

Między innymi, że kobiety lecą na to jak się je podgryza w czasie randki w szyję, oraz gotowych tekstów na podryw umożliwiających poderwanie każdej dziewczyny jaka istnieje(jak się nie uda to nie to, że do siebie nie pasujecie bo ludzie są różni tylko ty zje*** wszystko Twoja wina zapamiętaj, jakbyś dobrze instrukcje robił to byś ją wy***)

2/3 książek tak wyglądały…

Komentarz pozostawiamy wam…

Żeby nie było jedna była nawet całkiem całkiem tylko, że zawierała głównie ćwiczenia na temat pewności siebie(o której są dedykowane lepsze książki) i troszeczkę afirmacji jak masz podchodzić do dziewczyn. No powiedzmy, że ta ostatnia była coś warta, ale jest jedno ale… Z niewiadomych powodów autorzy powyższych książek postanowili uczyć ludzi podrywania czy też jak oni mawiają uwodzenia od… Podchodzenia do obcych dziewczyn na ulicy…

Taak jak uczymy się jeździć samochodem to też zaczynamy od jazdy po torze wyścigowym, a dopiero potem uczymy się na placu manewrowym podstawowych czynności… Pijemy tutaj do tego co pisaliśmy w artykule jak poderwać dziewczynę. Zaczynanie wgle nauki podrywu od podchodzenia na ulicy to jest jak pójść na siłownię i zacząć od sztangi 150 kilkogramów. Dziękujemy za uwagę. Jak zwykle jesteśmy otwarci na wszystkie komentarze 😉

Pozdrawiamy ekipa lecimyzzyczeniami.pl

5
Dodaj komentarz

4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek29

O nich to święta prawda moim zdaniem. Naciągacze jeden w drugiego. Chcą zarobić pieniądze na tych co trochę mniej od innych potrafią sobie radzić w społeczeństwie.

Marcin

Nie do końca się z wami zgodzę. Oceniacie strasznie stronniczo i wrzucacie wszystkich pua do jednego worka. Nie wszyscy jadą na gotowych tekstach i szablonach.

Agnieszka

Kilka razy takiego chyba pua spotkałam, ale kulturalnie spławiałam bo szkoda mi ich było.

Marek

Że tacy ludzie istnieją xDDDDD