Duże tempo życia? Męcząca i nużąca praca? znudzenie standardowymi związkami? niewielka ilość czasu? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak musisz wiedzieć, że te wszystkie czynniki bardzo często prowadzą do zaniedbania życia prywatnego. Chodzi tutaj zarówno o zdrowe relacje z rodziną jak i życie erotyczne. W obecnych czasach na rynku pełno jest najróżniejszych portali randkowych, w tym portali oferujących tak zwane spotkania erotyczne. Jednym z popularniejszych portali w Polsce jest serwis QuickFlirt.

Facebook931
,,Bez wychodzenia z domu, starań i wysiłku możesz poznać atrakcyjne osoby otwarte na nowe doznania i przygody. Nie ważne czy interesuje Cię tylko szybka sex przygoda czy poważny związek tutaj znajdziesz to czego szukasz”

W ten sposób reklamują się właściciele serwisu. Czy faktycznie serwis działa tak świetnie jak opisują to jego właściciele?

QuickFlirt opinie, oceny, recenzja - Prześwietlamy portale randkowe 2019

Serwis powstał w 2013 roku, posiada już ponad 15 milionów użytkowników, należy do grupy Together Networks, która posiada swoje siedziby w ponad 30 krajach na świecie. W samej Polsce korzysta z niego już ponad 2 miliony osób. Według badań statystycznych ponad 87% użytkowników portalu deklaruje, że poleciłoby go znajomym. Już po nazwie portalu quickflirt można się domyślić, że przeznaczony jest on do wszelkiego rodzaju flirtu. Dla niektórych jest to szansa, żeby poznać większą ilość singli i nawiązać luźną relację o charaktecze erotycznym dla innych jest to sposób na znalezienie poważniejszej/poważniejszego partnerki/parntera na resztę życia, lub przynajmniej do bardziej długoplanowego, stabilnego związku. W praktyce każda grupa powinna znaleźć coś dla siebie jednak sam serwis nie kryje się z tym, że większy nacisk położył na sex spotkania i erotyczne przygody. Niecałe 3 lata temu serwis był mocno reklamowany jako portal dla singli. Pomimo, że nie jest już on tak mocno promowany w dalszym ciągu ma stabilną pozycję w top 10 światowych serwisów randkowych celujących w spotkania o charakterze erotycznym.

Choć w serwisie możliwe jest również znalezienie drugiej połówki większość użytkowników quickflirt opinie ma podobną. Prawie 75% z nich poszukuje luźnej formy rozmowy i seksu, lub związków bez przesadnych zobowiązań. Większość randek na jakie pójdziemy z ludźmi poznanymi w tym serwisie będzie raczej utrzymana w niezobowiązującej atmosferze choć nie oznacza to z automatu, że na pewno nie znajdziemy tutaj swojej drugiej połówki, albo nie poznamy kogoś kto na perspektywę związku po czasie spojrzy bardziej poważnie. Warto mieć na uwadze, że prawdziwe uczucie rozwija się najczęściej właśnie z powodu pozornie niezobowiązującej relacji.

Jak to działa? Serwis QuickFlirt od kuchni

Rejestracja jest całkowicie darmowa, szybka i prosta. Wystarczy dodać kilka podstawowych informacji na swój temat tj: płeć, wiek, orientacje seksualną, miejsce zamieszkania. Do tego oczywiście musisz wybrać swoje hasło i podać ades email konieczny do rejestracji. Po wypełnieniu tych podstawowych danych zostaniesz poproszony o potwierdzenie konta poprzez kliknięcie w link, lub podanie kodu aktywacyjnego, który powinieneś/powinnaś otrzymać na podany wcześniej adres email. Jeśli chodzi o sam proces rejestracji to quickflirt opinie ma praktycznie same pozytywne. Błędy techniczne, lub długi okres oczekiwania na maila weryfikacyjnego tutaj nie występują.Na koniec będziesz mógł napisać również kilka słów o sobie. Tutaj warto się dobrze zastanowić ponieważ od tego w dużej mierze zależy kto będzie tobą zainteresowany i z kim będziesz miał/miała okazję się potem spotkać w rzeczywistości. Do tego wszystkiego podobnie jak we wszystkich innych portalach randkowych powinieneś również wybrać swoje zdjęcie profilowe. Pomimo obiegowej opinii, że trzeba być super przystojnym mężczyzną, lub super piękną kobietą, żeby mieć sukcesy na portalach randkowych nie jest to prawda. Wystarczy, że bęziesz zadbany/zadbana, oraz nie wrzucisz pierwszego, lepszego zdjęcia jakie akurat masz pod ręką. W praktyce nawet najbardziej niefotogeniczny człowiek jaki istnieje(to dosyć częsta wymówka) jest w stanie od czasu do czasu wyjść dobrze na zdjęciu. Jeżeli i Ciebie dotyczy ten problem zrób wcześniej po prostu 20-30 zdjęć i wybierz spośród nich to najlepsze. Nie musisz wyglądać jak Brad Pitt czy w przypadku kobiet Angelina Jolie. Jeżeli poświęcisz trochę czasu i zrobisz sobie nimi sesję fotograficzną na pewno uda Ci się zrobić dobre zdjęcie. Następnie wybierz to zdjęcie, na którym najbardziej się sobie podobasz i gotowe! Cały serwis stoi przed Tobą otworem. System mocno walczy z tak zwanymi fake kontami. W szczególności system odrzuci Twoje zdjęcie profilowe jeśli: Nie masz ukończonych 18 lat, korzystasz z cudzych zdjęć(np. celebrytów), na zdjęciu nie ma osób, zdjęcie jest grupowe etc

Po zalogowaniu się do quickflirt praktycznie od razu możesz przeglądać specjalnie wyselekcjonowane przez algorytm portalu dla Ciebie profile. Selekcja profili odbywa się oczywiście na podstawie danych, które uzupełniłeś wcześniej. Jeżeli natrafisz na kogoś kto Ci się podoba możesz rozpocząć czat i nie tylko. Portal jak pisaliśmy wcześniej nie kryje się z tym, że celuje głównie w użytkowników poszukujących przygód i niezobowiązującego seksu. Podczas czatowania poza standardowymi wiadomościami jest również opcja udostępniania wideo co jak nie trudno się domyślić większość użytkowników wykorzystuje zastępczo jako seks kamerki(choć oczywiście można korzystać z tego narzędzia również inaczej). Quickflirt opinie ma różne jednak wszyscy zgadzają się do jednego. Standardy społeczności, oraz praca moderatorów są na bardzo wysokim poziomie. W każdej chwili możesz zrezygnować z rozmowy jeżeli uznasz, że druga osoba jednak do Ciebie nie pasuje, a ekipa serwisu na bieżąco sprawdza wszelkie udostępniane informacje i zdjęcia dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie rozmwawiasz z żadnym fake kontem co może się niestety zdarzyć na portalach konkurencyjnych.

Dodatkowe funkcjonalności serwisu

Oprócz standardowych funkcjonalności każdego przeciętnego portalu tego typu w quickflirt można również:

A) Poznać się bliżej za pośrednictwem prywatnych videoczatów.

Dzięki tej funkcji możesz upewnić się, że dana osoba wygląda na zdjęciach tak samo jak w rzeczywistości, dzięki czemu unikniesz rozczarowania na randce. Niektórzy wykorzystują tą funkcjonalność również do dzielenia się seks kamerkami, lub do odbywania tak zwanych videorandek. Użytkownicy cenią sobie tę funkcję głównie ze względu na bliskość, którą pozwala wytworzyć jeszcze przed spotkaniem w rzeczywistości.

B) Szukać osób na podstawie swoich bardzo konkretnych preferencji takich jak wiek, tatuaże, wzrost, status związku czy miejsce zamieszkania.

Nie musisz przeglądać setek profili w poszukiwaniu tej jedynej, lub tego jedynego jeżeli doskonale wiesz czego szukasz. Wystarczy, że skorzystasz z wbudowanej w serwis wyszukiwarki i skorzystasz z opcji wyszukiwania zaawansowanego. Opcja bardzo popularna i wbudowana obecnie już w większość serwisów randkowych choć w dalszym ciągu nie wszystkich. Z pewnością jest to świetna opcja dla osób zdecydowanych i posiadających jasne oczekiwania. Nie jesteś również uzależniony/uzależniona od miejsca swojego pobytu. Jeżeli planujesz przeprowadzkę na stałe, lub np. na studia bez problemu możesz poszukać sobie partnera/partnerki na miejscu jeszcze przed przyjazdem!

C) Powiadomienia mailowe o tym, że ktoś cię polubił.

Nie musisz za każdym razem logować się do quickflirt, żeby zobaczyć czy ktoś nowy polubił Twój profil. Możesz ustawić sobie powiadomienia mailowe dzięki, którym jeżeli coś takiego się stanie natychmiast dostaniesz o tym informację automatycznie. Ponownie jest to rozwiązanie, z którego większość dużych serwisów już korzysta jednak i to nie jest wszędzie przyjętym standardem(jeszcze).

D) Zagrać w grę „gorący/gorąca czy nie?”

Jeżeli znudzą Ci się klasyczne wiadomości, możesz zagrać w przyjemną mini grę. Jak to działa? Portal po będzie przedstawiał Ci zdjęcia aktywnych użytkowników. Twoim jedynym zadaniem będzie podjąć decyzję czy chcesz z nimi nawiązać kontakt czy nie. Algorytm serwisu dobierze wyświetlane profile w oparciu o Twoje preferencje i oczekiwania, tak abyś nie musiał/musiała tracić czasu na przeglądanie profili osób, które nie są w Twoim typie.

E) Blokować niechcianych użytkowników.

Znudziła Cię rozmowa lub dostajesz nieprzyjemne wiadomości? W quickflirt jednym kliknięciem możesz zablokować nachalnego użytkownika i uniemożliwić mu kontakt z Tobą.

Dodatkowe ,,Forum” serwisu

A) Pierwsze kroki

W tej części możesz sprawdzić wszystkie potrzebne Ci informację, żeby rozpocząć swoją przygodę z randkami i seks randkami online na platformie quickflirt.

B) Help & feedback

W tym miejscu możesz umieścić swoje sugestie co i jak należy poprawić w serwisie, aby był on dla Ciebie jak i innych użytkowników lepszym miejscem. Właściciele quickflirt opinie te według swoich deklaracji traktują bardzo poważnie.

C) Sex & Love

W tym miejscu Ci, którzy chcą się pochwalić bardziej pikantnymi chwilami przeżytymi dzięki portalowi, lub nowym związkiem mają trochę przestrzeni dla siebie. Nie wczytywaliśmy się we wszystkie historie chociaż część z nich wyglądała naprawdę ciekawie.

D) Salon

Miejsce, w którym znajdują się wszelkiego rodzaju konkursy, ankiety, oraz inne otwarte wątki związane z randkami, lub seks przygodami.

E) Zakres geograficzny

Jeżeli masz niestandardowe wymagania, lub mieszkasz za granicą to miejsce dla siebie. Możesz dzięki temu miejscu rozpocząć podboje poza granicami naszego kraju. Quickflirt działa aktualnie w 30 krajach.

Quickflirt opinie o koncie premium. Czy warto?

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna jednak portal jak wszystkie inne portale tego typu umożliwoa również swoim użytkownikom wykupienie tak zwanego konta PREMIUM. Co daje nam premium w portalu quickflirt?

A) Nasze konto wyświetla się na górze wyników wyszukiwania u innych użytkowników.

B) Według doniesień właścicieli serwisu osoby z kontem premium widzi nawet pięć razy więcej ludzi.

C) Możliwość przeglądania profili w trybie incognito.

D) Możliwość przejścia do trybu offline.

E) Użytkownicy premium mogą dostawać powiadomienie jeżeli ktoś przeczyta ich wiadomość.

F) użytkownicy premium są na topie w ,,galerii polubieni” quickflirt.

3 dniowe premium za symboliczne 5zł

Jeżeli nie nie jesteś zdecydowany na konto premium, ale chciałbyś przetestować jego funkcjonalność serwis posiada unikalną promocję. Za 4.20zł można wykupić dostęp do konta premium na trzy dni. Jest to cena symboliczna i dosłownie stanowi wybór między piwem, lub większą paczą chipsów, a pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli będziesz zdecydowany skorzystać z pełnego konta premium quickflirt opinie na jego temat koniecznie zostaw u nas poniżej w komentarzu 🙂

Poniżej przedstawiamy pełny cennik portalu quickflirt:

Pamiętaj, że w serwisie Quickflirt subskrypcja Premium jest automatycznie odnawiana gdy obecny okres subskrypcji wygasł. Jeżeli takową posiadasz, a nie chcesz już dłużej z niej korzystać koniecznie pamiętaj o zatrzymaniu płatnego członkostwa. W ten prosty sposób szybko uchronisz się od nie potrzebnych kosztów. Żeby tego dokonać wystarczy przejść w usatwienia profilu, a następnie odwołać subskrypcję. Uwaga! Dotyczy to także 3 dniowej promocji. Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z tej opcji koniecznie pamiętaj, że tutaj również powinieneś/powinnaś anulować konto premium o ile nie chcesz korzystać z niego trochę dłużej.

Prześwietlenie serwisu w pigułce – Plusy i minusy portalu

Na portalu Quickflirt możesz odnaleźć swoją drugą połówkę, poznać znajomych, lub przeżyć erotyczną seks przygodę. Portal zrzesza tysiące zdecydowanych i otwartych singli z całej Polski i nie tylko. Quickflirt opinie wypracował sobie portalu, w którym dosyć szybko i łatwo można ożywić swoje życie towarzyskie. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z serwisu zachęcamy do wyrażenia swojej opinii w sekcji komentarzy.

Ocena portalu

Funkcjonalność: 8/10

Bezpieczeństwo: 10/10

Support: 9/10

Końcowa ocena redakcji: 9/10

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2020

Serwis QuickFlirt został przekierowany na bliźniaczy portal Flirt.com. Portal Flirt.com jest wyżej oceniany w naszych wewnętrznych rankingach, oraz w skali makro rekomendowany bardziej niż QuickFlirt.

Wasze komentarze, zmiany na portalu, oraz własne nowe wnioski zmusiły nas do podniesienia oceny do 9/10. Tekst również został zaktualizowany. Pozdrawiamy ekipa lecimyzzyczeniami.pl

9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Matys

Dobra. Zarejestrowałem się, zobaczymy co w trawie piszczy 🙂

Maks

Według mnie największym plusem serwisu Quickflirt jest to, że możesz szybko się łączyć z singlami będącymi nie tylko blisko ciebie, lecz jednocześnie z całej Polski oraz pozostałych miejsc na globie. Dzieli cię od nich tylko parę kliknięć. Ja sam znalazłem tam całkiem fajną dziewczynę z Azji i już się parę razy spotkaliśmy. Dla mnie to fajne bo zawsze chciałem poczuć trochę egzotyki w związku i w łóżku 😉

Micheal

Fajny serwis, dużo panienek mi znajduje.

Emil

Rejestracja była szybka i prosta choć doskwiera brak niektórych funkcji na darmowym koncie. Mi osobiście brakowało możliwości jakie daje tam tryb offline, więc zdecydowałem się na płatne konto. Skorzystałem z wersji próbnej, dostałem kilka wiadomości od paru dziewczyn choć musiałem na to trochę poczekać, a wersja próbna już się kończyła. Zdecydowałem się na konto premium na miesiąc i szczerze polecam. Znalezienie fajnej dziewczyny wymaga oczywiście czasu i być może trochę szczęścia, ale mi się to udało już po tygodniu. Dwa dni temu uprawialiśmy seks pierwszy raz i już umówiliśmy się na kolejne spotkanie. W moim wypadku korzystanie z quickflirt to… Czytaj więcej »

Baron

Jestem tam już 2 miesiące i jak na razie nawet polecam. Poznałem parę dziewczyn, ale jak ktoś chce porandkować polecam wykupić konto premium, bo sama podstawka mało daje.

Rudy

Ogólnie fajny serwis tylko mogliby dodać trochę więcej metod płatności za premium.

Cinek

Ja na nim siedzę już całkiem długo. Moim zdaniem dużo lepszy i nie tak przereklamowany jak takie badoo czy tinder, ale co kto lubi.

Filip

Mój ulubiony portal randkowy. Jak już dojdzie do spotkania to połowa lasek ma parcie na seks.

Roberto

Korzystam jakiś czas z serwisu i jestem zadowolony. Moim zdaniem taki flirt o jakim wspominacie nie ma nawet podjazdu do quickflirt.