Chcemy stworzyć miejsce nawiązane tylko i wyłącznie na wymianę doświadczeń związanych z podrywaniem. W miejscu tym będziemy opisywać krok po kroku jak przebiegała relacja od nawiązania rozmowy po umówienie się na spotkanie. Zależy nam również, żeby nasi czytelnicy mieli takie miejsce dla siebie. Będzie można tam zarówno opisywać swoje relacje, jak i prosić o rady innych użytkowników w jaki sposób zachowywać się dalej, żeby podryw, lub randka zakończyła się sukcesem. W tym celu stworzyliśmy zamkniętą grupę na facebooku. W założeniu ma to być swojego rodzaju forum skupiające osoby zainteresowane i aktywnie podrywające. Nie musisz mieć dużego doświadczenia, ani efektów, żeby dołączyć. Zależy nam jednak, żebyś faktycznie działał/działała w sferze e-randkowania. Żeby dołączyć do grupy:

  • Polub nasz fanpage, oraz dowolny post na nim
  • Napisz do nas przez facebooka prywatną wiadomość, w której dlaczego chciałbyś dołączyć do grupy. Pytamy o to ponieważ chcemy, żeby grupa była ściśle dyskusyjna osób zainteresowanych tematyką. Nie zależy nam na nabijaniu cyferek tylko merytorycznej zawartości. Z tego powodu zgłoszenia będą weryfikowane.
  • Gotowe 

Zawieszone. Aktualizacja poniżej

Niniejszy dział w dniu 23.10.2018 został zawieszony. Stało się tak ponieważ facebook zablokował konto jedynego administratora naszego fanpaga. Powodem blokady było użycie fałszywego imienia i nazwiska. Oczywiście jest to nie prawdą. Nasz kolega posługiwał się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Jako dowód do facebooka został wysłany skan dowodu osobistego i prawa jazdy. Na dzień dzisiejszy nie pomogło i konto dalej jest zablokowane. W związku z czym na chwilę obecną całkowicie rezygnujemy z facebooka. I grupy i fanpaga. Na chwilę obecną nasze social media to:

Instagram, twitter i google+ . Na Instagramie w ramach rekompensaty zostanie wprowadzona nowa seria pod tytułem pytania i odpowiedzi. Będziemy tam udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania z Waszej strony, oraz przekopiemy te pytania z grupy, które udało się odzyskać. Jeżeli chciałbyś nam zadać pytanie dotyczące podrywania dziewczyn i/lub portali randkowych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie, lub adres email: lecimyzzyczeniami@gmail.com 

Przed zadaniem pytania proszę upewnij się, że nie odpowiedzieliśmy na nie już w temacie: jak poderwać dziewczynę, lub w innych artykułach na naszym blogu.

Jeżeli chciałbyś otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach, lub aktualizacjach zapraszamy na nasz profil google+ na tamtej platformie będziemy informować o wszystkich nowościach, artykułach, aktualizacjach. Linki do wszystkich profili znajdują się z prawej strony naszej platformy lecimyzzyczeniami.pl

Za utrudnienia przepraszamy. Pozdrawia ekipa lecimyzzyczeniami.pl